Letné kombo Mukha Abhyanga + Pada Abhyanga | 60min

Výber dátumu a času
Všetky kategórie / Ajurvédske masáže a terapie / Letné kombo Mukha Abhyanga + Pada Abhyanga | 60min
65,00 EUR

Letné kombo Mukha Abhyanga + Pada Abhyanga | 60min

Mukha Abhyanga pochádza z dvoch slov Mukha (tvár) a Abhyanga (olejová masáž). V ájurvéde patrí k veľmi účinným masážam, ktoré zmierňujú prejavy starnutia pokožky. Pomocou bylinného oleja alebo liečivého krému sa jemne masírujú a stimulujú marmové body v oblasti tváre, čím sa zlepšuje tok krvi a lymfy. Vďaka masáži sa hĺbkovo uvoľňuje a obnovuje oblasť tváre - čelo, okolie očí, nosa a úst a zmierňuje napätie v oblasti ramien a krku. Liečivé látky oleja alebo krému pôsobia ako prírodný lifting”, vďaka ktorému je pokožka pružná, žiarivá a má mladistvý vzhľad.

Pada Abhyanga pochádza z dvoch slov Pada (chodidlo) a Abhyanga (olejová masáž) a vykonáva sa pomocou teplého bylinného oleja, ktorým sa masírujú dolné končatiny a chodidlá a stimulujú marmové body. Má vynikajúce upokojujúce účinky, revitalizuje a vyrovnáva rôzne poruchy autonómneho nervového systému. Podľa ájurvédy patrí masáž nôh k dôležitým denným rituálom a odporúča sa najmä pred spaním, pretože pomáha uvoľňovať negatívne emócie a zbavuje telo stresu. Vynikajúca je takisto aj ráno na prázdny žalúdok. Okrem toho má mnoho ďalších priaznivých účinkov, ktoré ovplyvňujú myseľ a telo. 

*V prípade neprítomnosti terapeuta na pracovisku (napr. ochorenie, nepredvídateľné udalosti a pod.) si vyhradzujeme právo Vám poskytnúť terapeuta, ktorý sa nachádza na pracovisku.

Zobraziť viac
Zobraziť menej
Vybrať dátum